Pole Position F1 Liga - Rada FIA
PRZERWA W LIDZE !!!
PPF1 HOT NEWS

Rada FIA

Rada FIA ma za zadanie rozpatrywanie skarg złożonych przez kierowców na innego kierowcę i w razie czego nałożenia kary na zawodnika. Drugim zadaniem tej rady jest egzaminowanie nowych kierowców i przyznawanie im licencji testowych i stałych.

Rada FIA


Skład rady:
- Niko - funkcja: Dyrektor wyścigowy (kary)
- Lykos - funkcja: Pomocnik Dyrektora wyścigowego
- (poszukiwany) - funkcja: Pomocnik
- Kimiii - funkcja: Główny egzaminator
- WildBoy - funkcja: Nadzorca głównego egzaminatoraSKARGI I KARY


Skargę składamy poprzez napisanie jej do 24h po wyścigu w komentarzu na tej podstronie.

Okrążenie (czas zdarzenia):
Oskarżyciel:
Winowajca:Po każdym wyścigu gdzie na pierwszym zakręcie doszło do wypadku kary rozpatrywane są automatycznie nie zważając na to czy któryś z kierowców złożył skargę.LICENCJE


Aby przystąpić do egzaminu na licencję testową w naszej lidze wystarczy przyjść na treningi poprzedzające dane GP oraz na mini race'y, które zawsze odbywają się zaraz po treningach. Egzaminatorzy po ocenie jazdy kierowcy mogą przyznać mu licencję lub też nie i poprosić kierowcę o dalsze praktyki. Kierowca musi podczas treningu wykręcić czas poniżej 107%. Jest to jeden z warunków otrzymania licencji testowej. Aby otrzymać licencję stałą należy systematycznie brać udział w wyścigach i nie sprawiać zagrożenia na torze (tj. udział w kraksach, kolizjach itp.). O przyznaniu licencji poinformuje w odpowiednim newsie lub poprzez kontakt GG, PW.

Komentarze

Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
Copyright © 2009-2015 polepositionf1liga.pl Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie treści zabronione. Design: WildBoy / Code: Majkel & LukaS & Hubert Zapała
Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2018 by Nick Jones. Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.